BOŽIČEK OBISKAL BILJENSKE UPOKOJENCE

BOŽIČEK OBISKAL BILJENSKE UPOKOJENCE

 

V veseli družbi Božička smo praznovali prihod novega leta.

Sredi decembra 2019 smo Biljenski upokojenci pripravili prednovoletno srečanje za naše člane. Ker nas je obiskal Božiček, smo srečanje pripravili kar v Domu krajanov v Biljah.

Predsednik DU Bilje Cvetko Dominko je v nagovoru pozdravil vse prisotne, predstavil delo društva v tekočem letu in na koncu smo skupaj nazdravili prihod novega leta.

Ker v našem društvu za člane lepo skrbimo, smo bili še posebej veseli, da so se srečanja udeležili in z nami zaplesali tudi starejši člani. To je še en dokaz več, da v društvu delamo dobro in v korist tudi starejše populacije.

Tudi letos smo pripravili „vrečke presenečenja“ in s tem poskrbeli, da je bilo srečanje še bolj praznično. Darila so prispevali naši zvesti donatorji v našem kraju in izven, za kar se jim ob tej priliki tudi zahvaljujemo.

Za prijeten večer v dobri družbi smo poskrbeli kar sami in zaplesali ob zvokih muzike Andraža Grobiše s Temnice.

Tekst: Vojka Rustja za DU Bilje

Slike: Marta Volk